Edukacja

Sprawdź, czego możesz dowiedzieć się podczas wycieczek edukacyjnych do naszej motylarni!

Co zyskasz, kiedy zorganizujesz wycieczkę do motylarni w porcie we Władysławowie swoim uczniom?

Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem w szkole i chcesz zorganizować czerwcową wycieczkę, czy też opiekunem kolonijnym, który jest animatorem czasu wolnego w czasie wakacji, warto rozważyć wycieczkę dzieci i młodzieży do naszej motylarni nad morzem.

Atrakcje Władysławowo- dlaczego warto zorganizować wycieczkę do największej motylarni w Polsce?

Przede wszystkim dlatego, że jest to nietuzinkowa atrakcja zarówno dla najmłodszych, jak i nastolatków. Setki motyli swobodnie poruszających się po obiekcie dostarczy potężnej dawki wrażeń wszystkim dzieciom, a chwile spędzone w motylarni nad morzem zapadną im w pamięć na długi, długi czas. Jeżeli zatem chcesz zostać organizatorem jednej z najbardziej emocjonujących wycieczek w życiu dzieci, którymi się opiekujesz- zabierz je do motylarni we Władysławowie i zapewnij całą paletę różnorodnych wrażeń!

Największa motylarnia w Polsce i port we Władysławowie stoi przed Wami otworem!

I nie chodzi tu tylko o to, że zyskasz w oczach swoich podopiecznych opinię ulubionego nauczyciela czy opiekuna. Zdobędziesz także pozytywną opinię wśród ich rodziców, którzy z przyjemnością będą słuchali wycieczkowych opowieści ich pociech do największej motylarni nad morzem. Zamiast stawiać na typowe i sztampowe atrakcje dla dzieci nad morzem, postaw na kreatywność i nietuzinkowość. Setki motyli swobodnie latających po naszej motylarni zapadnie pamięć wszystkim odwiedzającym na wiele lat!

Motylarnia Władysławowo. Ul. Hryniewieckiego 2, 84-120 Władysławowo, Port Władysławowo +48 574 859 264.
Chałupy  Rozewie Hel Jurata Jastarnia Kuźnica Władysławowo