Egzotyczne motyle na letnich wakacjach- odkryj wyjątkowe piękno w motylarni Władysławowo
Marzysz o nietuzinkowej, wakacyjnej przygodzie, która zapadnie Ci w pamięci na długi, długi czas? A może szukasz wyjątkowego miejsca do spędzenia wakacyjnego poranku lub popołudnia, ale skończyły Ci się pomysły na zorganizowanie ciekawej atrakcji? Mamy dobrą wiadomość- motylarnia Władysławowo stoi przed Tobą otworem i zaprasza Cię w swoje progi. Spotkasz w niej setki egzotycznych motyli z całego świata, które radośnie trzepoczą skrzydłami, a także mogą przelecieć tuż obok Ciebie, a nawet usiąść Ci na ramieniu. Chcesz wiedzieć, jakie gatunki spotkasz w naszym obiekcie? Przeczytaj nasz dzisiejszy artykuł!

Jakie motyle spotkasz w motylarni Władysławowo?
Tak naprawdę, w motylarni Władysławowo spotkasz bardzo wiele gatunków egzotycznych motyli z całego świata. Sprowadzane są one aż z kilku kontynentów- obu Ameryk, Azji, Australii czy nawet z Afryki. To wszystko po to, aby nasi goście mogli podziwiać najbardziej spektakularne gatunki tych owadów. Należy do nich z pewnością Morpho Peleides- „flagowy” motyl, który możecie u nas zobaczyć. Ma przepiękne, błękitne skrzydła, które po wewnętrznej stronie mają brązowo-szary kolor. Dzięki temu, morpho podczas lotu wygląda tak, jakby… pojawiał się i znikał!

Przyjdź sam lub z rodziną i znajomymi- i zrób dowolną ilość zdjęć i filmów
Co więcej, do motylarni możesz przyjść samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi, a także… zrobić dowolną ilość zdjęć i filmów. Następnie, możesz je udostępnić w swoich social mediach- Facebooku, Instagramie czy TikToku. Będzie to niezapomniana pamiątka z tych cudownych chwil, które spędzisz w naszym obiekcie!

Wakacje jedyną możliwością na odwiedzenie tego bajecznego obiektu
Pamiętaj, że okres wakacyjny jest jedynym, kiedy to możesz odwiedzić motylarnię. Jest ona bowiem czynna wyłącznie w czerwcu, lipcu, sierpniu i przez kilkanaście dni września. Warto o tym pamiętać i skorzystać z okazji do obejrzenia najciekawszych motyli z całego świata. Zapraszamy zatem Ciebie, całą Twoją rodzinę z dziećmi, a także znajomych- odwiedź nas i przeżyj niezapomnianą przygodę z motylarnią Władysławowo!