Motylarnia- idealna atrakcja na dzień z rodziną!
Jesteś nad polskim morzem i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz spędzić letni wyjazd z rodziną? Polski Bałtyk to nie tylko plaża, opalanie oraz kąpiele- to również wiele innych atrakcji, które są idealne dla całej familii. Jedną z nich jest bez wątpienia motylarnia Władysławowo. Miejsce to od lat przyciąga właśnie rodziców z dziećmi. Dlaczego? I co jest takiego atrakcyjnego w motylarni? Sprawdź poniżej!

Czym jest motylarnia i dlaczego warto ją odwiedzić całą rodziną?
Motylarnia jest fascynującym obiektem, w którym swobodnie latają setki motyli egzotycznych z całego świata. Sprowadzane są one z kilku kontynentów- Afryki, Azji, Australii, czy też obu Ameryk. Dzięki temu, w motylarni możesz zobaczyć na żywo owady z najdalszych zakątków świata- i podziwiać je w pełnej krasie. Jest to szczególnie atrakcyjna propozycja dla rodzin z dziećmi, bowiem to właśnie najmłodsi najchętniej podziwiają trzepoczące skrzydłami motyle.

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić motylarnię z całą familią?
Oprócz obserwowania motyli, możesz zrobić im dowolną ilość zdjęć i filmów- a następnie podzielić się nimi w social mediach. To świetna metoda na zachowanie emocjonujących wspomnień z wakacji i powiadomienie znajomych o tym, gdzie i jak spędziliście wyjątkowe chwile. Pamiętaj zatem o zabraniu smartfona lub aparatu fotograficznego i uchwyć przepiękne motyle w locie, albo kiedy usiądą Ci na ramieniu, czapce lub torbie!

Co jeszcze możesz u nas zobaczyć? 
Warto dodać, że oprócz samych motyli, ciekawe i inspirujące tło do nich stanowi… tropikalna roślinność, która znajduje się na całej rozciągłości motylarni. To na niej motyle odpoczywają, śpią, jedzą, a także rozmnażają się. Egzotyczne rośliny i ich liście są zatem nieodłączonym elementem codziennego życia motyli- a motylarnia, aby jak najlepiej odwzorować ich naturalne środowisko, posiada całą paletę bajecznej flory, którą również możesz podziwiać.

Jeżeli zatem nabrałeś ochoty na wizytę w motylarni Władysławowo- odwiedź nas i przekonaj się, że naprawdę warto!