Motylarnia

Poznaj nas bliżej!

Motylarnia w porcie Władysławowo– poznaj nas bliżej!

Nasza żywa wystawa motyli jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć w całym kraju. Każdego lata odwiedzają nas tysiące turystów z Polski, Europy, a nawet całego globu. Któż bowiem nie chciałby choć na chwilę przenieść się do przepełnionej tropikalną roślinnością egzotycznej dżungli, w której możemy zaobserwować żywe, nawet 30 centymetrowe motyle w ich naturalnym środowisku!

Atrakcje Władysławowo- żywa wystawa motyli obowiązkowym punktem w trakcie wycieczki nad morze!

Nasz tętniący życiem i bujną roślinnością obiekt jest idealnym wyborem szczególnie w przypadku pochmurnej pogody nad morzem. Wówczas, zamiast przesiadywać w hotelowym pokoju, warto odwiedzić największą motylarnię we Władysławowie i przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat motyli. Czy wiedziałeś, że potrafią one latać z prędkością nawet 50 kilometrów na godzinę? Albo, że w Polsce żyje ich aż 3000 gatunków? Czy wiedziałeś także o tym, że motyle pamiętają swoje poprzednie wcielenie, czyli postać gąsienicy? Te fascynujące fakty o życiu najpiękniejszych owadów możesz zgłębiać w naszej motylarni we Władysławowie!

 

 

Półwysep helski atrakcje- czym wyróżnia się nasza żywa wystawa motyli? Poznaj niecodzienne atrakcje dla dzieci nad morzem!

Motylarnie w Polsce cieszą się od kilku lat coraz większą popularnością. Coraz częściej bowiem szukamy rozrywki nietypowej, której na próżno szukać nawet w dużych ośrodkach miejskich czy aglomeracjach. Dlatego też, warto odwiedzić naszą motylarnię we Władysławowie! Posiadamy najwięcej różnorodnych gatunków egzotycznych motyli, a nasi przyjaźni, zaangażowani przewodnicy opowiedzą wiele ciekawostek na ich temat, lub po prostu przeprowadzą przez cały obiekt zarówno pojedynczych gości, małe rodzinne grupy, jak i całe wycieczki szkolne.

 

 

Motylarnia Władysławowo. Ul. Hryniewieckiego 1, 84-120 Władysławowo, Port Władysławowo +48 574 859 264.