Motylarnia

Poznaj nas bliżej!

Motylarnia w porcie Władysławowo– poznaj nas bliżej!

Nasza żywa wystawa motyli jest jednym z największych tego typu przedsięwzięć w całym kraju. Każdego lata odwiedzają nas tysiące turystów z Polski, Europy, a nawet całego globu. Któż bowiem nie chciałby choć na chwilę przenieść się do przepełnionej tropikalną roślinnością egzotycznej dżungli, w której możemy zaobserwować żywe, nawet 30 centymetrowe motyle w ich naturalnym środowisku!

Atrakcje Władysławowo- żywa wystawa motyli obowiązkowym punktem w trakcie wycieczki nad morze!

Nasz tętniący życiem i bujną roślinnością obiekt jest idealnym wyborem szczególnie w przypadku pochmurnej pogody nad morzem. Wówczas, zamiast przesiadywać w hotelowym pokoju, warto odwiedzić największą motylarnię we Władysławowie i przy okazji dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat motyli. Czy wiedziałeś, że potrafią one latać z prędkością nawet 50 kilometrów na godzinę? Albo, że w Polsce żyje ich aż 3000 gatunków? Czy wiedziałeś także o tym, że motyle pamiętają swoje poprzednie wcielenie, czyli postać gąsienicy? Te fascynujące fakty o życiu najpiękniejszych owadów możesz zgłębiać w naszej motylarni we Władysławowie!

 

 

Półwysep helski atrakcje- czym wyróżnia się nasza żywa wystawa motyli? Poznaj niecodzienne atrakcje dla dzieci nad morzem!

Motylarnie w Polsce cieszą się od kilku lat coraz większą popularnością. Coraz częściej bowiem szukamy rozrywki nietypowej, której na próżno szukać nawet w dużych ośrodkach miejskich czy aglomeracjach. Dlatego też, warto odwiedzić naszą motylarnię we Władysławowie! Posiadamy najwięcej różnorodnych gatunków egzotycznych motyli, a nasi przyjaźni, zaangażowani przewodnicy opowiedzą wiele ciekawostek na ich temat, lub po prostu przeprowadzą przez cały obiekt zarówno pojedynczych gości, małe rodzinne grupy, jak całe wycieczki szkolne.

 

 

Motylarnia Władysławowo. Ul. Hryniewieckiego 2, 84-120 Władysławowo, Port Władysławowo +48 574 859 264.

Chałupy  Rozewie Hel Jurata Jastarnia Kuźnica Władysławowo