Edukacja

Chcesz odwiedzić motylarnię wraz ze swoimi uczniami w ramach wycieczki szkolnej?

Witamy w Motylarni Władysławowo – doskonałym miejscu na edukacyjną wycieczkę szkolną i przedszkolną!

Zapraszamy nauczycieli i opiekunów do zorganizowania fascynującej wycieczki dla uczniów do Motylarni we Władysławowie. Miejscu, gdzie edukacja przeplata się z przygodą, a nauka staje się niezapomnianym doświadczeniem w otoczeniu żywych, swobodnie latających motyli z całego świata.

Nasza Motylarnia to nie tylko miejsce pełne niezapomnianych wrażeń, w którym można obserwować żywe, egzotyczne motyle. To również miejsce edukacyjnych lekcji, które wzbogacą wiedzę Waszych podopiecznych o wyjątkowym świecie największych motyli i ciem z różnych zakątków świata.

Dlaczego warto zorganizować wycieczkę do Motylarni we Władysławowie?

Inspirujące zajęcia w naszej motylarni dostosowane są do wieku i poziomu wiedzy każdej grupy. Podczas lekcji, dzieci mają okazję podziwiać żywe, swobodnie latające egzotyczne motyle, ale też przez zabawę zaangażują się w proces zdobywania wiedzy.

 

 

Podczas wycieczki do Motylarni dzieci dowiedzą się:

  • Jak zbudowany jest motyl
  • Jak wygląda cykl życia motyla, z możliwością obserwacji każdego stadium rozwoju: jaj, gąsienic, poczwarek i dorosłych motyli
  • Jak widzą, czym się żywią, jak długo żyją motyle
  • Wiele innych ciekawostek z życia motyli egzotycznych

Nasi doświadczeni, pełni wiedzy i pasji przewodnicy wprowadzą dzieci w fascynujący świat motyli. Z pomocą specjalnych plansz edukacyjnych dostosowanych do wieku uczestników, w bardzo przystępny sposób przekażą najciekawsze informacje o tych fascynujących owadach. A przy tym rozbudzą ciekawość dzieci i ich wyobraźnię – czyli to, co niezbędne do efektywnej nauki.

W Motylarni nauka staje się fascynującą przygodą
W ramach lekcji, uczniowie mają okazję uczestniczyć w interaktywnych warsztatach, obserwując motyle w ich naturalnym środowisku. Dzięki temu, dzieci rozwijają umiejętność obserwacji, a także zdolność do doceniania piękna otaczającej przyrody.

Jesteś nauczycielem lub wychowawcą? Zorganizuj dzieciom wycieczkę edukacyjną do motylarni Władysławowo!
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego obiektu – i do odkrycia uroków i tajemnic tych niesamowitych owadów. Razem, pozwólmy dzieciom doświadczyć magicznej podróży przez świat motyli!

 

Motylarnia Władysławowo. Ul. Hryniewieckiego 2, 84-120 Władysławowo, Port Władysławowo +48 574 859 264.