Motylarnia Władysławowo- 5 powodów, dla których warto odwiedzić to miejsce!
Jeżeli rozglądałeś się kiedykolwiek za najatrakcyjniejszymi miejscami nad polskim morzem, z pewnością słyszałeś o motylarni Władysławowo. A czym dokładnie jest ten bajeczny obiekt i dlaczego warto go odwiedzić? Szczególnie z dziećmi i całą rodziną? O tym wszystkim przeczytasz w dzisiejszym artykule. A dokładnie- poznasz pięć głównych powodów, dla których będzie to turystyczny strzał w dziesiątkę. Zapraszamy do lektury i poznania bliżej motylarni!

Motylarnia nad morzem we Władysławowie to przede wszystkim… bajeczne motyle
Pierwszym powodem, dla którego naprawdę warto odwiedzić motylarnię we Władysławowie, są oczywiście nietuzinkowe, przepiękne motyle egzotyczne. Sprowadzane są z aż pięciu kontynentów: Azji, Ameryki Południowej i Północnej, Afryki oraz Australii. Najciekawsze gatunki tych owadów znajdziesz u nas w każdym stadium rozwoju- począwszy od poczwarki, aż do „pełnoprawnego”, dorosłego motyla. Co więcej, zobaczysz je zarówno podczas lotu, kiedy przemierzają motylarnię wszerz i wzdłuż, radośnie trzepocząc skrzydłami, jak i w momencie, kiedy odpoczywają po całodniowych wojażach. Pamiętaj także, że motyle naprawdę są przyjaźnie nastawione do ludzi- mogą przelecieć tuż obok Ciebie lub nawet… usiąść Ci na ramieniu lub torbie!

Tropikalna roślinność to drugi znak rozpoznawczy motylarni Władysławowo
Oprócz samych, przepięknych motyli, w motylarni znajdziesz także ciekawe, tropikalne rośliny. Dlaczego znajdują się one w środku obiektu? Ano dlatego, że chcemy zapewnić motylom najlepsze warunki do rozwoju i rozmnażania się- a to właśnie dzięki egzotycznej roślinności, motyle czują się dosłownie jak w swoim naturalnym środowisku. Ponadto, w środku motylarni panuje wysoka temperatura i wilgotność powietrza. Czyli dokładnie takie warunki, jakie panują w równikowym, tropikalnym lesie. Pamiętaj zatem, żeby ubrać się do motylarni lekko i przewiewnie!

Sesje edukacyjne kolejną atrakcją w motylarni!
Motylarnię we Władysławowie możesz zwiedzać samodzielnie, z rodziną, przyjaciółmi czy dziećmi. Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat życia tych niesamowitych stworzeń- nasi przyjaźnie nastawieni przewodnicy z przyjemnością opowiedzą Ci najskrytsze motyle sekrety w ramach sesji edukacyjnej. Podczas oprowadzania po motylarni przez przewodników, dowiesz się, jakie są najbardziej charakterystyczne cechy motyli, jak wygląda budowa fizyczna poszczególnych gatunków, czym się żywią, ile żyją, a także jakie mają zwyczaje. To wszystko to garść fascynującej wiedzy, dzięki której jeszcze bardziej zgłębisz świat tych niesamowitych stworzeń!

Idealne miejsce na urodziny czy inną okoliczność
Po trzecie, motylarnia Władysławowo jest świetnym miejscem na… jakiekolwiek imprezy okolicznościowe. Jeżeli chcesz sprawić dziecku prezent nietuzinkową atrakcją, zabierz je do motylarni nad morzem! Z pewnością zapamiętaj wyjątkowe chwile, które spędzi wśród setek egzotycznych motyli, przelatujących wszerz i wzdłuż motylarni. To niezapomniana atrakcja- tym bardziej, że w środku możesz zrobić dowolną ilość zdjęć i filmów motylom, a następnie podzielić się nimi w social mediach, czy też pokazując je znajomym czy przyjaciołom. Twoje dziecko będzie absolutnie zachwycone tym, że może pochwalić się rówieśnikom tak niespotykanym miejscem, w którym spędził urodziny, czy też inną okoliczność.

Najlepsze wycieczki grupowe- tylko u nas!
Piątym powodem, dla którego warto rozważyć wizytę w motylarni, jest możliwość… odwiedzenia jej w ramach grupowej wycieczki! Niezależnie od tego, czy jesteś wychowawcą w szkole, czy też opiekunem kolonijnym, możesz zorganizować swoim podopiecznym wyjątkową przygodę w motylarni Władysławowo. W naszym obiekcie dzieci poczują się jak w tropikalnej dżungli, w której latają setki niespotykanie pięknych motyli, radośnie machając skrzydłami. Dzieci uwielbiają to miejsce! Jeżeli zatem chcesz być uznawany za świetnego wychowawcę czy opiekuna kolonijnego, koniecznie zorganizuj swoim podopiecznym wycieczkę do naszego obiektu. W ramach sesji edukacyjnej, nasi przewodnicy przekażą maluchom najciekawsze motyle sekrety i sprawią, że wycieczka do motylarni będzie czymś więcej, niż tylko rozrywką!

5 powodów, dla których warto odwiedzić motylarnię Władysławowo- podsumowanie
Powyżej przedstawiliśmy pięć najważniejszych powodów, dla których warto odwiedzić motylarnię we Władysławowie. Z pewnością jest ich znacznie więcej, a każdy odnajduje u nas swój, najważniejszy! Jeżeli zatem zainteresowała Cię nasza krótka opowieść o zaletach odwiedzin w naszym obiekcie- zapraszamy! Motylarnia jest czynna od czerwca do września, a dokładne daty otwarcia znajdziesz na naszej stronie internetowej, w zakładce kontakt. Sprawdź ją i jeśli masz jakiegokolwiek pytania- skontaktuj się z nami. Gwarantujemy moc niesamowitych wrażeń, świetnych przewodników, przepiękne motyle i wspomnienia na lata. Przyjdź i zobacz na własne oczy najpiękniejsze motyle na świecie- z rodziną, przyjaciółmi czy całą grupą szkolną lub kolonijną!