Ile kosztuje bilet do motylarni?
Jednym z częściej pojawiających się pytań w kontekście odwiedzin w motylarni we Władysławowie, jest oczywiście kwestia… cen biletów wstępu do tej nadmorskiej atrakcji. Jaka jest zatem cena biletów wstępu do motylarni? Przeczytaj poniżej nasz krótki przewodnik po cenniku tej jednej z najciekawszych atrakcji nad morzem.

Ile kosztuje bilet do motylarni?
Na początku należy zauważyć, że ceny biletów ustalane są zawsze na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu. Motylarnia, jak pewne zdążyłeś zauważyć, jest atrakcją sezonową- otwarta jest najczęściej od czerwca do początku września. Odpowiadając jednak bezpośrednio na pytanie, ile kosztuje bilet do motylarni- w sezonie 2023 kosztował on 23 zł za bilet normalny, 19 zł za bilet ulgowy dla dzieci i młodzież do 18 roku życia, zaś dzieci do lat 3 korzystały z darmowego wstępu. Warto także dodać, że w motylarni można organizować wycieczki grupowe- tutaj, bilet wstępu kosztuje 15 zł dla jednego dziecka i 15 zł dla opiekuna. Aby uzyskać tak promocyjną cenę biletów wstępu, należy zorganizować minimalnie 30 osobową wycieczkę do naszego obiektu.

Czym jest motylarnia i dlaczego warto ją odwiedzić?
Motylarnia to wolnostojący obiekt w postaci krytego namiotu, w którym prowadzona jest żywa wystawa motyli. Setki egzotycznych motyli z całego świata może przelecieć tuż obok Ciebie, albo nawet usiąść Ci na ramieniu lub torbie. To, co przyciąga turystów do naszego obiektu to fakt, że przypomina on wyglądem tropikalną dżunglę. Możesz jak za pomocą czarodziejskiej różdżki przenieść się do egzotycznego miejsca, w którym znajdziesz nie tylko najciekawsze motyle z całego świata, ale i zjawiskowe, równikowe rośliny! To wszystko sprawia, że wycieczka do motylarni jest absolutnie obowiązkowym punktem podczas nadmorskiej wycieczki. Szczególnie najmłodsi, czyli dzieci, uwielbiają tę nietuzinkową atrakcję nad morzem. Przyjdź zatem do motylarni i spraw, że kolejne wakacje będą naprawdę wyjątkowe dla całej waszej rodziny! Ponadto, pamiętaj, że w motylarni możesz zrobić dowolną ilość filmów i zdjęć, którymi później podzielisz się w social mediach.