Atrakcje Chłapowo– poznaj świat tysiąca motyli w motylarni we Władysławowie.

Jeżeli spędzasz czas nad polskim morzem i zastanawiasz się nad tym, jakie atrakcje Chłapowo może zaproponować podróżnym- jedną z nich jest niewątpliwie znajdująca się nieopodal… motylarnia we Władysławowie! A co kryje się pod tym niecodziennym terminem i dlaczego warto odwiedzić to miejsce zarówno samemu, jak i z rodziną czy przyjaciółmi? Dowiesz się z artykułu poniżej!

Motylarnia we Władysławowie ciekawą atrakcją dla rodziny w Chłapowie.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, co kryje się pod terminem motylarnia– śpieszymy z odpowiedzią! Otóż motylarnia to wolnostojący obiekt w postaci ogromnego namiotu, w którym spotkasz żywe i swobodnie latające motyle z całego świata. Pochodzące z obu Ameryk, Azji i Afryki gatunki zachwycają turystów zarówno swoim barwnym wyglądem, jak i wielkością- największe z nich osiągają nawet 30 centymetrów. Motylarnia jest szczególnie uwielbiana przez najmłodszych, dlatego stanowi wyjątkową atrakcję dla dzieci w Chłapowie.

Co jeszcze możemy znaleźć w motylarni?

Oprócz wyjątkowych i spektakularnych motyli, w motylarni znajdziesz również ogromną ilość egzotycznych roślin. Stanowią one nie tylko naturalny ekosystem dla motyli, ale też sprawiają, że w jedną sekundę poczujesz się tak, jakbyś przeniósł się do tropikalnej dżungli! U nas możesz zobaczyć rośliny pochodzące z wilgotnego lasu równikowego w sercu nadmorskiej miejscowości- Chłapowie. Motylarnia we Władysławowie zaprasza wszystkich poszukiwaczy nadmorskich przygód!

Atrakcje Chłapowo– co jeszcze możemy zobaczyć w motylarni we Władysławowie?

Oprócz możliwości obejrzenia największej motylarni w Polsce, możesz także przeprowadzić w niej sesję zdjęciową- zarówno amatorską, jak i profesjonalną. Dodatkowo, motylarnia oferuje możliwość przeprowadzenia wycieczek grupowych- dla całych grup uczniów, jak wypraw kolonijnych. Niezależnie jednak od tego, czy odwiedzisz motylarnię samodzielnie, z rodziną, znajomymi czy też całą grupą podopiecznych- nasi wykwalifikowani przewodnicy z przyjemnością oprowadzą Cię po całym obiekcie i zdradzą najciekawsze, motyle sekrety! Ta jedna z najciekawszych atrakcji dla dzieci w Chłapowie stoi przed Tobą otworem już od 23 czerwca!