Atrakcje Chłapowo– poznaj świat tysiąca motyli w motylarni we Władysławowie.

Jeżeli spędzasz czas nad polskim morzem i zastanawiasz się nad tym, jakie atrakcje Chłapowo może zaproponować podróżnym- jedną z nich jest niewątpliwie znajdująca się nieopodal… motylarnia we Władysławowie! A co kryje się pod tym niecodziennym terminem i dlaczego warto odwiedzić to miejsce zarówno samemu, jak i z rodziną czy przyjaciółmi? Dowiesz się z artykułu poniżej!

Motylarnia we Władysławowie ciekawą atrakcją dla rodziny w Chłapowie.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, co kryje się pod terminem motylarnia– śpieszymy z odpowiedzią! Otóż motylarnia to wolnostojący obiekt w postaci ogromnego namiotu, w którym spotkasz żywe i swobodnie latające motyle z całego świata. Pochodzące z obu Ameryk, Azji i Afryki gatunki zachwycają turystów zarówno swoim barwnym wyglądem, jak i wielkością- największe z nich osiągają nawet 30 centymetrów. Motylarnia jest szczególnie uwielbiana przez najmłodszych, dlatego stanowi wyjątkową atrakcję dla dzieci w Chłapowie.

Co jeszcze możemy znaleźć w motylarni?

Oprócz wyjątkowych i spektakularnych motyli, w motylarni znajdziesz również ogromną ilość egzotycznych roślin. Stanowią one nie tylko naturalny ekosystem dla motyli, ale też sprawiają, że w jedną sekundę poczujesz się tak, jakbyś przeniósł się do tropikalnej dżungli! U nas możesz zobaczyć rośliny pochodzące z wilgotnego lasu równikowego w sercu nadmorskiej miejscowości- Chłapowie. Motylarnia we Władysławowie zaprasza wszystkich poszukiwaczy nadmorskich przygód!

Atrakcje Chłapowo– co jeszcze możemy zobaczyć w motylarni we Władysławowie?

Oprócz możliwości obejrzenia największej motylarni w Polsce, możesz także przeprowadzić w niej sesję zdjęciową- zarówno amatorską, jak i profesjonalną. Dodatkowo, motylarnia oferuje możliwość przeprowadzenia wycieczek grupowych- dla całych grup uczniów, jak wypraw kolonijnych. Niezależnie jednak od tego, czy odwiedzisz motylarnię samodzielnie, z rodziną, znajomymi czy też całą grupą podopiecznych- nasi wykwalifikowani przewodnicy z przyjemnością oprowadzą Cię po całym obiekcie i zdradzą najciekawsze, motyle sekrety! Ta jedna z najciekawszych atrakcji dla dzieci w Chłapowie stoi przed Tobą otworem już od 23 czerwca!

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica