Atrakcje dla rodziny Krynica motylarnia Władysławowo zaprasza turystów!

Żywa wystawa motyli we Władysławowie to wyjątkowy sposób na spędzanie wolnego czasu tego lata. Poszukujesz w Krynicy atrakcji odmiennej od rutynowych spacerów? Motylarnia we Władysławowie tylko czeka, aż ją odwiedzisz! To wspaniała atrakcja dla rodzin z dziećmi, par, grup przyjaciół czy wycieczek szkolnych, co roku przyciągająca tysiące turystów. Daj się zaprosić do skrawka raju na ziemi, przepełnionego bujną, tropikalną roślinnością i swobodnie latającymi motylami, otaczającymi gości z każdych stron.

Krynica atrakcje motylarnia Władysławowo świetnym pomysłem na wakacje dla rodzin.

Największa motylarnia w Polsce zachwyca różnorodnością motyli i roślin sprowadzonych ze wszystkich stron świata. Dzięki temu, że owadów nie ograniczają szklane terraria, wewnątrz namiotu możesz podziwiać ich piękno z bliska. Motylarnia to wprost magiczne miejsce, w którym bajeczny Morpho Peleides może usiąść ci na ramieniu, a wśród egzotycznych roślin wybierzesz się na poszukiwanie wtapiającego się w tło Papilio Palinurusa. Mieszkańcy motylarni we Władysławowie potrafią osiągnąć rozpiętość skrzydeł do nawet 30 centymetrów! Poszukując atrakcji w Krynicy, nie zapomnij odwiedzić tych fantastycznych owadów.

Największa motylarnia w Polsce! Nietuzinkowa atrakcja dla rodzin i dzieci.

W miejscu, w którym motyle swobodnie fruwają po całym obiekcie, odwiedzający poczują się jak w bajce. Jest to niezapomniana atrakcja w szczególności dla dzieci, które z pewnością zachwycą największe i najpiękniejsze motyle, siadające im na rękach czy ubraniach. Motylarnia we Władysławowie posiada także wspaniałą ofertę dla większych czy mniejszych grup wycieczkowiczów, a nasi wykwalifikowani edukatorzy z przyjemnością oprowadzą Państwo po całym obiekcie, zdradzając interesujące fakty na temat życia wszystkich mieszkańców motylarni. Spędzając urlop w krynicy, pozwól sobie na odrobinę fantazji i odwiedź tę rajską dżunglę, będącą domem tysięcy wielobarwnych motyli.