Atrakcje dla rodziny Krynica motylarnia Władysławowo zaprasza turystów!

Żywa wystawa motyli we Władysławowie to wyjątkowy sposób na spędzanie wolnego czasu tego lata. Poszukujesz w Krynicy atrakcji odmiennej od rutynowych spacerów? Motylarnia we Władysławowie tylko czeka, aż ją odwiedzisz! To wspaniała atrakcja dla rodzin z dziećmi, par, grup przyjaciół czy wycieczek szkolnych, co roku przyciągająca tysiące turystów. Daj się zaprosić do skrawka raju na ziemi, przepełnionego bujną, tropikalną roślinnością i swobodnie latającymi motylami, otaczającymi gości z każdych stron.

Krynica atrakcje motylarnia Władysławowo świetnym pomysłem na wakacje dla rodzin.

Największa motylarnia w Polsce zachwyca różnorodnością motyli i roślin sprowadzonych ze wszystkich stron świata. Dzięki temu, że owadów nie ograniczają szklane terraria, wewnątrz namiotu możesz podziwiać ich piękno z bliska. Motylarnia to wprost magiczne miejsce, w którym bajeczny Morpho Peleides może usiąść ci na ramieniu, a wśród egzotycznych roślin wybierzesz się na poszukiwanie wtapiającego się w tło Papilio Palinurusa. Mieszkańcy motylarni we Władysławowie potrafią osiągnąć rozpiętość skrzydeł do nawet 30 centymetrów! Poszukując atrakcji w Krynicy, nie zapomnij odwiedzić tych fantastycznych owadów.

Największa motylarnia w Polsce! Nietuzinkowa atrakcja dla rodzin i dzieci.

W miejscu, w którym motyle swobodnie fruwają po całym obiekcie, odwiedzający poczują się jak w bajce. Jest to niezapomniana atrakcja w szczególności dla dzieci, które z pewnością zachwycą największe i najpiękniejsze motyle, siadające im na rękach czy ubraniach. Motylarnia we Władysławowie posiada także wspaniałą ofertę dla większych czy mniejszych grup wycieczkowiczów, a nasi wykwalifikowani edukatorzy z przyjemnością oprowadzą Państwo po całym obiekcie, zdradzając interesujące fakty na temat życia wszystkich mieszkańców motylarni. Spędzając urlop w krynicy, pozwól sobie na odrobinę fantazji i odwiedź tę rajską dżunglę, będącą domem tysięcy wielobarwnych motyli.

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica