Atrakcje Kąty Rybackie Władysławowo zaprasza na nietuzinkową wyprawę do największej motylarni w Polsce!

Wakacje nad morzem to coroczny punkt obowiązkowy urlopów Polaków. A co jeżeli znudziły Ci się rutynowe spacery po plaży i wypady do lodziarni? Motylarnia we Władysławowie oferuje znakomite rozwiązanie! Poszukując atrakcji w Kątach Rybackich, nie zapomnij odwiedzić żywej wystawy motyli – przedsięwzięcia cieszącego się w Polsce coraz większą popularnością. Jest to wspaniała atrakcja dla rodzin czy wycieczek szkolnych, która na zawsze zapadnie Ci w pamięci. Przyjdź i przekonaj się sam!

Kąty Rybackie atrakcja dla rodzin i dzieci. Motylarnia Władysławowo oferuje przeżycia nie z tego świata!

Motylarnia to zadaszony obiekt, w którym żywe motyle ze wszystkich stron świata swobodnie fruwają wśród tropikalnej roślinności. Nie musisz już rezerwować kosztownych wycieczek za granicę, by ujrzeć istną rajską dżunglę. Motylarnia we Władysławowie oferuje masę atrakcji dla dzieci i rodzin przebywających w Kątach Rybackich, dla grup przyjaciół, wycieczek szkolnych czy par spragnionych romantycznych widoków. Odwiedzając największą motylarnię w Polsce doświadczysz wrażeń jak ze snu na jawie. Na własne oczy ujrzyj olśniewające egzotyczne motyle, które mogą nawet wylądować Ci na ramieniu, nie ograniczane przez żadne terraria czy gabloty. Tutaj magia staje się rzeczywistością!

Wycieczki szkolne i sesje zdjęciowe, czyli co jeszcze oferuje motylarnia Władysławowo?

Wykwalifikowani specjaliści oprowadzą Cię po całej motylarni i z chęcią opowiedzą o jej mieszkańcach. Nie tylko więc doświadczysz oszałamiającego pokazu wizualnego, ale także nabędziesz interesującej wiedzy na temat motyli z Ameryk, Azji i Afryki. Z tego względu wizyta w motylarni we Władysławowie jest atrakcją znakomicie nadającą się w ramach szkolnej wycieczki. W ofercie motylarni znajduje się także możliwość wynajęcia obiektu na czas sesji zdjęciowej. Możesz uwiecznić ten raj na ziemi nie tylko w pamięci, ale i na pamiątkowych fotografiach. Motylarnia we Władysławowie to niezapomniana rozrywka dla każdego!