Atrakcje Rewa motylarnia w mieście Władysławowo otwiera przed Państwem zaczarowany świat!

Pragniesz spędzić tegoroczne wakacje w sposób odmienny niż zazwyczaj? Zapraszamy do motylarni we Władysławowie – największego takiego miejsca w Polsce! Niezapomniana atrakcja nieopodal Rewy poprawi samopoczucie szczególnie podczas pochmurnej pogody nad morzem. Motylarnie to niesamowite miejsca, w których magia staje się rzeczywistością, a wielobarwne owady o imponujących rozmiarach przelatują gościom tuż przed oczami. Wycieczka do motylarni we Władysławowie to pozycja, której nie może zabraknąć na liście atrakcji składających się na udany urlop. Przyjdź i przekonaj się sam!

Motylarnia Władysławowo oferuje wachlarz atrakcji zarówno dla mieszkańców wsi Rewa, jak i dla urlopowiczów.

Motylarnia we Władysławowie stanowi pasjonujący obiekt przepełniony tropikalną roślinnością, tworzącą idealne warunki do życia egzotycznych motyli z przeróżnych zakątków świata. Przebywając w Rewie koniecznie złóż wizytę w tym niesamowitym miejscu, a będziesz mógł na własne oczy doświadczyć cyklu życia tych pięknych stworzeń – od małych gąsienic po przypominające kwiaty i liście skrzydlate owady. Jest to prawdziwy spektakl, stanowiący doskonałą atrakcję dla rodziny z dziećmi czy pary nastawione na romantyczne spędzanie czasu. Największa motylarnia w Polsce oferuje nie tylko pasjonujące przeżycia, ale i interesujące sesje edukacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy opowiedzą Państwu najciekawsze fakty dotyczące błękitnych Morpho Peleides czy Argem Mimosae, przywodzących na myśl magiczne stworzenia z książek fantasy.

Największa motylarnia w Polsce atrakcja dla dzieci nieopodal Rewy.

Tropikalny świat żywych motyli nie tylko zadowoli najmłodszych, ale i może okazać się świetną okazją na zorganizowanie we Władysławowie wycieczki nauczyciela z podopiecznymi. Delikatne motyle siadające dzieciom na ubraniach wprawią je w prawdziwy zachwyt, a lekcje organizowane przez przewodników dostarczą walorów edukacyjnych. Możecie Państwo być pewni, że motylarnia we Władysławowie zadba o niezapomniane atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przebywając w nadmorskiej Rewie, daj się zaprosić na zapierającą dech w piersiach wystawę żywych motyli!

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica