Atrakcje Rewa motylarnia w mieście Władysławowo otwiera przed Państwem zaczarowany świat!

Pragniesz spędzić tegoroczne wakacje w sposób odmienny niż zazwyczaj? Zapraszamy do motylarni we Władysławowie – największego takiego miejsca w Polsce! Niezapomniana atrakcja nieopodal Rewy poprawi samopoczucie szczególnie podczas pochmurnej pogody nad morzem. Motylarnie to niesamowite miejsca, w których magia staje się rzeczywistością, a wielobarwne owady o imponujących rozmiarach przelatują gościom tuż przed oczami. Wycieczka do motylarni we Władysławowie to pozycja, której nie może zabraknąć na liście atrakcji składających się na udany urlop. Przyjdź i przekonaj się sam!

Motylarnia Władysławowo oferuje wachlarz atrakcji zarówno dla mieszkańców wsi Rewa, jak i dla urlopowiczów.

Motylarnia we Władysławowie stanowi pasjonujący obiekt przepełniony tropikalną roślinnością, tworzącą idealne warunki do życia egzotycznych motyli z przeróżnych zakątków świata. Przebywając w Rewie koniecznie złóż wizytę w tym niesamowitym miejscu, a będziesz mógł na własne oczy doświadczyć cyklu życia tych pięknych stworzeń – od małych gąsienic po przypominające kwiaty i liście skrzydlate owady. Jest to prawdziwy spektakl, stanowiący doskonałą atrakcję dla rodziny z dziećmi czy pary nastawione na romantyczne spędzanie czasu. Największa motylarnia w Polsce oferuje nie tylko pasjonujące przeżycia, ale i interesujące sesje edukacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy opowiedzą Państwu najciekawsze fakty dotyczące błękitnych Morpho Peleides czy Argem Mimosae, przywodzących na myśl magiczne stworzenia z książek fantasy.

Największa motylarnia w Polsce atrakcja dla dzieci nieopodal Rewy.

Tropikalny świat żywych motyli nie tylko zadowoli najmłodszych, ale i może okazać się świetną okazją na zorganizowanie we Władysławowie wycieczki nauczyciela z podopiecznymi. Delikatne motyle siadające dzieciom na ubraniach wprawią je w prawdziwy zachwyt, a lekcje organizowane przez przewodników dostarczą walorów edukacyjnych. Możecie Państwo być pewni, że motylarnia we Władysławowie zadba o niezapomniane atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przebywając w nadmorskiej Rewie, daj się zaprosić na zapierającą dech w piersiach wystawę żywych motyli!