Atrakcje Rumia – odwiedź motylarnię w mieście Władysławowo!

Nie musisz wyjeżdżać za granicę, by poczuć się jak w tropikalnym raju. Największa motylarnia w Polsce otwiera przed Tobą swoje drzwi we Władysławowie! Jeśli przebywasz w Rumii i jesteś głodny rozrywek, koniecznie odwiedź to magiczne miejsce. Motylarnia we Władysławowie tylko bowiem czeka, by zaprezentować swoje niesamowite wnętrze dzieciom i dorosłym. Żywe motyle otaczają gości wśród bujnej, egzotycznej roślinności, fundując wrażenia wprost nie z tego świata. Atrakcja dla rodzin z dziećmi, wycieczek, par i zaciekawionych indywidualistów.

Motylarnia Władysławowo w pobliżu miasta Rumia atrakcją dla dzieci i całych rodzin.

Zapewnij swoim bliskim niezapomnianą przygodę i pokaż im skrawek raju ukrytego tuż pod nosem – największa motylarnia w Polsce czeka we Władysławowie, by zaprezentować piękno tysięcy motyli z całego świata i turystom, i mieszkańcom okolic. Motylarnia we Władysławowie to zdecydowanie jedna z najciekawszych atrakcji, jakich można spodziewać się, spędzając lato w Rumii. Swobodnie latających motyli nie ograniczają terraria ani szklane gabloty – przelatują odwiedzającym nad głowami i siadają im na ubraniach. Wizyta w motylarni dostarcza zachwytu oraz poczucia wolności i z pewnością szczególnie przypadnie do gustu dzieciom, dlatego to wspaniała atrakcja dla rodzin.

Cooferuje największa motylarnia w Polsce?

Oprócz bezsprzecznie fantastycznych przeżyć, jakie przyniosą chwile spędzone wśród motyli ze wszystkich stron świata, oferta motylarni we Władysławowie zawiera wachlarz kuszących atrakcji w przystępnych cenach. Zapierająca dech w piersiach sceneria stanowić będzie idealne tło dla profesjonalnej lub amatorskiej sesji zdjęciowej, w celu której możliwe jest wynajęcie motylarni na własność. Wykwalifikowani eksperci opowiedzą Ci o wspaniałych okazach, które tam spotkacie, od tajemniczych Papilio Polytes, po eleganckie Papilio Lowi. Poznawszy interesujące fakty o tych pięknych owadach, z pewnością opuścisz motylarnię we Władysławowie z chęcią powrotu w przyszłości. Wybierając się na wakacje do Rumii, znajdź czas na odwiedziny tego niesamowitego miejsca, by przeżyć przygodę jak ze snu na jawie.