Atrakcje Rumia – odwiedź motylarnię w mieście Władysławowo!

Nie musisz wyjeżdżać za granicę, by poczuć się jak w tropikalnym raju. Największa motylarnia w Polsce otwiera przed Tobą swoje drzwi we Władysławowie! Jeśli przebywasz w Rumii i jesteś głodny rozrywek, koniecznie odwiedź to magiczne miejsce. Motylarnia we Władysławowie tylko bowiem czeka, by zaprezentować swoje niesamowite wnętrze dzieciom i dorosłym. Żywe motyle otaczają gości wśród bujnej, egzotycznej roślinności, fundując wrażenia wprost nie z tego świata. Atrakcja dla rodzin z dziećmi, wycieczek, par i zaciekawionych indywidualistów.

Motylarnia Władysławowo w pobliżu miasta Rumia atrakcją dla dzieci i całych rodzin.

Zapewnij swoim bliskim niezapomnianą przygodę i pokaż im skrawek raju ukrytego tuż pod nosem – największa motylarnia w Polsce czeka we Władysławowie, by zaprezentować piękno tysięcy motyli z całego świata i turystom, i mieszkańcom okolic. Motylarnia we Władysławowie to zdecydowanie jedna z najciekawszych atrakcji, jakich można spodziewać się, spędzając lato w Rumii. Swobodnie latających motyli nie ograniczają terraria ani szklane gabloty – przelatują odwiedzającym nad głowami i siadają im na ubraniach. Wizyta w motylarni dostarcza zachwytu oraz poczucia wolności i z pewnością szczególnie przypadnie do gustu dzieciom, dlatego to wspaniała atrakcja dla rodzin.

Cooferuje największa motylarnia w Polsce?

Oprócz bezsprzecznie fantastycznych przeżyć, jakie przyniosą chwile spędzone wśród motyli ze wszystkich stron świata, oferta motylarni we Władysławowie zawiera wachlarz kuszących atrakcji w przystępnych cenach. Zapierająca dech w piersiach sceneria stanowić będzie idealne tło dla profesjonalnej lub amatorskiej sesji zdjęciowej, w celu której możliwe jest wynajęcie motylarni na własność. Wykwalifikowani eksperci opowiedzą Ci o wspaniałych okazach, które tam spotkacie, od tajemniczych Papilio Polytes, po eleganckie Papilio Lowi. Poznawszy interesujące fakty o tych pięknych owadach, z pewnością opuścisz motylarnię we Władysławowie z chęcią powrotu w przyszłości. Wybierając się na wakacje do Rumii, znajdź czas na odwiedziny tego niesamowitego miejsca, by przeżyć przygodę jak ze snu na jawie.

Gniewino, Łeba, Kartoszyno, Luzino, Lębork, Sarbsk, Żarnowiec, Krokowa, Karwieńskie Błota, Łebcz,
Jastrzębia Góra, Kąty Rybackie, Stegna, Krynica, Wejherowo, Reda, Cetniewo, Chłapowo, Rumia, Rewa, Puck, Swarzewo, Latarnia morska, Rozewie, jak dojechać, Sopot, Gdynia, Największa motylarnia w Polsce, Chałupy, Hel, Jastarnia, Jurata, Kuźnica