Dla turystów z Wrocławia motylarnia Władysławowo jest znakomitym pomysłem na wakacje. Atrakcje turystyczne pomorskie – przeżyj niezapomnianą przygodę!

Interesują Cię atrakcje turystyczne pomorskie? Kiedy szukasz ciekawych, nietuzinkowych rozrywek, koniecznie odwiedź motylarnię Władysławowo! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia wśród egzotycznych, żywych motyli, przelatujących gościom nad głowami. Piękne widowisko, sesje fotograficzne i nauka w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników. Wycieczka w naszej motylarni to obietnica fantastycznej zabawy!

Jeżeli planujesz wyjazd nad Morze Bałtyckie, możesz zastanawiać się nad nietuzinkowymi sposobami spędzania czasu. Jeżeli zatem wyruszasz z Wrocławia, motylarnia jest tym, czego szukasz! Wkrocz do magicznego świata naszych fantastycznych okazów, a gwarantujemy, że wakacje te zapamiętasz na długo.

Atrakcje turystyczne pomorskie – nietuzinkowa rozrywka nad Morzem Bałtyckim. Dla spragnionych wrażeń turystów z WrocławiaMotylarnia Władysławowo zaprasza!

W trakcie urlopu z pewnością poszukujesz ciekawych sposobów na relaks i dobrą zabawę. Spacer, wizyta w muzeum czy innym miejscu turystycznym to świetna rozrywka, lecz możesz poszukiwać czegoś zupełnie nowego i innego, różniącego się od corocznych rozrywek. Co zatem powiesz na wyprawę do istnego raju na ziemi? Dla turystów z Wrocławia motylarnia Władysławowo to właśnie takie miejsce! Tutaj motyle i ćmy ze wszystkich zakątków świata fruwają odwiedzającym tuż przed oczami, niezamknięte przez szklane terraria. Mogą nawet usiąść Ci na ramieniu!

Największa motylarnia w Polsce jest znakomitą rozrywką dla rodzin i dzieci. Zabierz ze sobą przyjaciół, ukochane osoby, podopiecznych czy uczniów albo wybierz się do motylarni w pojedynkę. W takim czy innym wypadku, obiecujemy, że będziesz się świetnie bawił! Nasz obiekt zdecydowanie wyróżnia się wśród innych atrakcji turystycznych pomorskie. Zastanawiasz się, na co możesz liczyć oprócz samego pokazu wizualnego? Oto oferta motylarni Władysławowo!

Atrakcje turystyczne pomorskie – przepiękne widowisko w motylarni Władysławowo. Sesje fotograficzne dla upamiętnienia Twoich wakacji!

W naszej motylarni hodujemy motyle i ćmy z Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej. Każdy z okazów oczarowuje na swój własny sposób – imponującym rozmiarem, barwnością skrzydeł czy niespotykanym wyglądem. Odwiedź nas, a ujrzysz ćmę księżycową – Argemę mimosae – której dolne skrzydła zakończone są wąskimi wydłużeniami, przypominającymi nogi tancerza. Z kolei Attacus atlas to jeden z największych okazów, osiągający rozmiary nawet do 30 centymetrów!

Motylarnia Władysławowo zapewnia każdemu z tych stworzeń prawidłowe warunki do życia i rozwoju, o które starannie dbamy przy pomocy hodowli tropikalnych roślin. Dla motyli takie otoczenie tworzy dom, zaś dla Ciebie – przepiękną scenerię niczym z bajkowej opowieści. Wycieczka do motylarni to fantastyczny pomysł na zaskoczenie swojej drugiej połówki czy też solenizanta w dniu urodzin.

Najważniejsze chwile ze swojego życia możesz za to uwiecznić dzięki możliwości zorganizowania sesji fotograficznej. Zdjęcia z motylarni z pewnością zachwycą każdego, komu się nimi pochwalisz!

Atrakcje dla rodziny. Zabierz najbliższych do motylarni, by pielęgnować wspólne wspomnienia!

Motylarnia Władysławowo to rozrywka, która przypadnie do gustu osobie w każdym wieku. Szczególnie sprawdzi się jako atrakcja dla rodziny z dziećmi. Kolorowe motyle, przelatujące nad głowami i siadające na ubraniach gości, wprawiają najmłodszych w prawdziwy zachwyt. Ta atrakcja turystyczna pomorskie to gwarancja wysokiej jakości wspólnie spędzonego czasu. Jeśli wybierasz się z rodziną nad morze z Wrocławia, motylarnia nad Bałtykiem koniecznie powinna znaleźć się wśród zaplanowanych przez Ciebie atrakcji!

Zatem jeśli zastanawiasz się, które atrakcje turystyczne pomorskie sprawią, że spędzisz przyjemnie czas, odpowiedź brzmi: motylarnia Władysławowo, oczywiście!

Atrakcje dla dzieci – oferta edukacyjna dla uczniów w każdym wieku.

Nasza motylarnia to wspaniała atrakcja dla dzieci nie tylko ze względu na kolorowe, przykuwające spojrzenia okazy. W ofercie znajdą się także sesje edukacyjne, prowadzone dla grup odwiedzających przez wykwalifikowanych przewodników. Ci eksperci od egzotycznych owadów przedstawią Wam wszystkie najciekawsze, najbardziej fascynujące fakty dotyczące motyli i ciem, jakie hodujemy w motylarni Władysławowo.

Z tego względu rozrywka znakomicie nada się na wycieczkę szkolną czy kolonijną, dzięki której dzieci w każdym wieku nie tylko będą się wspaniale bawić, ale także nabędą ciekawą wiedzę. Edukacja tym przyjemniejsza jest, kiedy przekazywana jest poprzez zabawę! Zorganizuj więc wycieczkę do motylarni Władysławowo, aby umilić swym podopiecznym dzień i wzbogacić ich o niezapomniane wspomnienia.

Jeśli zatem poszukujesz interesującego sposobu spędzania wolnego czasu na urlopie, wybierz się do nas z Wrocławia. Motylarnia nad Morzem Bałtyckim gwarantuje masę atrakcji dla każdego oraz wrażenia porównywalne do wyprawy w głąb najprawdziwszego lasu tropikalnego. Obserwuj nasze okazy, kiedy pożywiają się czy odpoczywają wśród liści. Zapraszamy do motylarni Władysławowo!