Gdzie pojechać nad morze? Szukasz ciekawych nadmorskich rozrywek, wyjeżdżając z Łodzi? Motylarnia Władysławowo zaprasza turystów!

W czasie rodzinnych wakacji czy samotnego urlopu, z pewnością liczysz na świetną zabawę. Czy odwiedziłeś już wszystkie zaplanowane miejsca? A może masz ochotę na coś zupełnie nowego? Co powiesz na nietypową atrakcję nad morzem? Jeżeli wyruszasz z Łodzi, motylarnia Władysławowo jest miejscem właśnie dla Ciebie!

Motylarnia to atrakcja dla każdego bez względu na wiek. Zabierz znajomych, rodzinę lub w pojedynkę wybierz się do najprawdziwszej dżungli nad Morzem Bałtyckim. Podziwiaj egzotyczne motyle i ćmy ze wszystkich stron świata. Poznaj sekrety z życia tych cudownych stworzeń i uwiecznij tę przygodę na zdjęciach. Gdzie pojechać nad morze? Do motylarni Władysławowo!

Co do zaoferowania ma nasza motylarnia? Łódź – wybierz się nad Bałtyk po wspaniałą przygodę! Gdzie pojechać nad morze?

Kiedy zapragniesz spędzić czas wolny w nietuzinkowy sposób, wybierz się nad morze do naszego obiektu, w którym ujrzysz prawdziwe egzotyczne owady. Jeśli nurtuje Cię pytanie, gdzie pojechać nad morze, to motylarnia Władysławowo jest ciekawym miejscem, do którego możesz wybrać się z Łodzi.

Czym natomiast jest motylarnia? W tym obiekcie hodowane są egzotyczne motyle i ćmy, sprowadzone ze wszystkich stron świata. Idealne środowisko do życia zapewniają im odpowiednie warunki, o które dbamy w trosce o te przepiękne zwierzęta. Pomagają nam w tym prawdziwe tropikalne rośliny, rosnące na całym terenie motylarni. Miejsca te cieszą się ogromną popularnością wśród wielbicieli dobrej zabawy i podróży. Dzięki motylarni Władysławowo możesz się bowiem poczuć jak na wakacjach w sercu lasu tropikalnego!

Motylarnia Władysławowo oferuje wachlarz atrakcji dla rodzin czy grup przyjaciół. Gwarantujemy, że ta rozrywka potrafi oczarować każdego bez względu na wiek! Jeśli wybierasz się zatem z Łodzi, motylarnia nad Morzem Bałtyckim zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę!

Atrakcje dla rodziny – wybierz się do prawdziwego raju na ziemi. Największa motylarnia w Polsce zaprasza!

Nasza motylarnia to miejsce dla każdego. Owady nie są zamknięte w gablotach ani terrariach, lecz przelatują między odwiedzającymi. Mogą Ci nawet usiąść na ramieniu albo na głowie! Wśród prawdziwej tropikalnej roślinności tworzą wspólnie egzotyczny krajobraz, który tylko czeka, aż uwiecznisz go na fotografii, by zachować wspomnienia na dłużej. Wybierz się z rodziną, przyjaciółmi czy w pojedynkę – gwarantujemy, że obudzisz w sobie swoje wewnętrzne dziecko.

Motylarnia Władysławowo to wspaniała atrakcja wakacyjna, wyróżniająca się znacznie na tle innych nadmorskich rozrywek. Jeżeli pragniesz przeżyć nową przygodę i odwiedzić prawdziwą dżunglę bez wyjazdu za granicę, nasza motylarnia jest odpowiedzią na Twoje wezwania. Wkrocz do fantastycznego świata motyli i ciem z Ameryki Południowej, Azji czy Afryki i obserwuj ich życie od poczwarki do pięknych, uskrzydlonych istot. Motylarnia Władysławowo to odpowiedź na pytanie o to, gdzie pojechać nad morze, by fantastycznie spędzić czas! Co jeszcze znajduje się w ofercie naszego obiektu?

Oferta edukacyjna motylarni Władysławowo. Niezapomniane wakacje nad morzem. Atrakcje dla dzieci.

Motylarnia Władysławowo oferuje oprowadzanie grup po całym obiekcie przez wykwalifikowanego przewodnika, który zdradzi najciekawsze fakty o naszych okazach. Poznasz ich zwyczaje, długość życia, ulubione pożywienie, a nawet styl latania czy ciekawostki anatomiczne. Na przykład, czy wiedziałeś, że istnieje gatunek, który w postaci dorosłej nie posiada otworu gębowego? W motylarni Władysławowo poznasz fascynujący świat tych czarujących stworzeń, w czym z przyjemnością pomogą Ci nasi przewodnicy.

W związku z ofertą edukacyjną wyprawa do motylarni to znakomity pomysł na wycieczkę klasową dzieci w każdym wieku. Świat motyli nie tylko zachwyci najmłodszych pięknem, ale i zafascynuje ciekawostkami naukowymi. Zagwarantuj swym podopiecznym świetną zabawę i zorganizuj wycieczkę do największej motylarni w Polsce.

Wspaniałe przeżycie dla turystów z Łodzimotylarnia Władysławowo. Sesje fotograficzne w otoczeniu egzotycznych owadów.

W naszej motylarni motyle i ćmy fruwają nad tropikalną roślinnością i między gośćmi. Trzepot ich delikatnych skrzydeł i przykuwających oko barwach tworzy atmosferę snu na jawie czy dziecięcej opowieści. Pobyt w tym fantastycznym miejscu możesz uwiecznić na zdjęciach, wynajmując motylarnię na czas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Chcesz uwiecznić oświadczyny, świętujesz urodziny czy ślub? Bez względu na okazję, sesja fotograficzna na tle motyli i dżunglowej roślinności w motylarni Władysławowo z pewnością Cię zachwyci!

Wycieczka nad morze nie musi ograniczać się do rozrywek typowo plażowych. Motylarnie zyskują na popularności dzięki możliwości ujrzenia egzotycznych owadów na żywo. Swym urokiem zachwyca i zapada w pamięć. Gdzie pojechać nad morze, by świetnie się bawić? Przekonaj się sam, wybierając się z na wycieczkę z Łodzimotylarnia Władysławowo zaprasza!