Gdzie znajduje się motylarnia?
Jeśli jesteś jedną z osób, która interesuje się odwiedzinami w motylarni, być może zastanawiasz się, gdzie znajduje się motylarnia. Jest to przecież kluczowa informacja dotycząca pobytu w tej nadmorskiej atrakcji we Władysławowie! Sprawdź poniżej, gdzie znajduje się motylarnia we Władysławowie i odwiedź nas w wybranym przez Ciebie terminie.

Gdzie znajduje się motylarnia?
Motylarnia znajduje się w porcie we Władysławowie, przy ulicy Hryniewieckiego 1. Jak najłatwiej poznać, że jesteś na miejscu? Otóż z daleka Twój wzrok powinien przykuć ogromny, kulisty namiot- to właśnie nasza motylarnia! Pamiętaj też, motylarnia znajduje się w porcie rybackim, przy wejściu na plażę nr 1. Jeżeli zatem trafisz do portu we Władysławowie, już wiesz, gdzie dokładnie się kierować!

A dlaczego warto odwiedzić motylarnię we Władysławowie?
Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić motylarnię we Władysławowie. Pierwszym z nich są oczywiście… same motyle! Setki bajecznych owadów szybuje wzdłuż i wszerz całego obiektu, radośnie trzepocząc skrzydłami. Możesz na żywo, z odległości dosłownie kilku centymetrów podziwiać najciekawszy gatunki egzotycznych motyli. Flagowym motylem w naszej motylarni jest Morpho Peleides. To gatunek wyjątkowo spektakularny- posiada błękitne skrzydła po zewnętrznej stronie, które osiągają wielkość nawet 30 centymetrów! Jednak z drugiej strony, skrzydła są koloru brązowego. To zaś sprawia, że morpho podczas lotu na tle roślin i drzew wygląda jakby… pojawiał się i znikał!

Kto może odwiedzić motylarnię we Władysławowie?
Tak naprawdę, motylarnia jest rozrywką naprawdę dla każdego. Nie zmienia to jednak faktu, że najczęściej nasz obiekt odwiedzają rodziny z dziećmi. To bowiem najmłodsi są najbardziej zafascynowani zobaczeniem na żywo motyli z całego świata. Warto także dodać, że w motylarni możesz zobaczyć cały ekosystem przygotowany do życia motyli. W środku znajduje się wiele przepięknych, egzotycznych roślin, na których motyle odpoczywają, jedzą i śpią. Odwiedź zatem motylarnię i sprawdź wszystkie atrakcje, które dla Ciebie przygotowaliśmy!