Grupowa wycieczka do motylarni. Czy warto odwiedzić motylarnię w ramach wycieczki szkolnej lub kolonijnej?

Zapewne doskonale już wiesz, czym jest motylarnia we Władysławowie. Dla przypomnienia: to wolnostojący obiekt w postaci kulistego namiotu, w którym prowadzona jest żywa wystawa motyli. Setki egzotycznych motyli z Afryki, obu Ameryk, Azji i Australii swobodnie lata po całym obiekcie, radośnie machając skrzydłami. Są przyjaźnie nastawione do ludzi- mogą usiąść Ci na torbie lub na ramieniu! Mało kto jednak wie, że motylarnie można odwiedzić w ramach grupowej wycieczki szkolnej lub kolonijnej. Czy warto? Dowiedz się poniżej!

Grupowa wycieczka do motylarni. Czy warto odwiedzić motylarnię w ramach wycieczki szkolnej lub kolonijnej?
Zastanawiasz się, czy wycieczka grupowa do motylarni to dobry pomysł? Śpieszmy z odpowiedzią- to świetna propozycja! Dlaczego? Tak naprawdę, jest wiele powodów, dla których warto zorganizować swoim podopiecznym wycieczkę do motylarni. Po pierwsze, jest to świetna możliwość na przeżycie niesamowitej przygody. Setki motyli, które mogą przelecieć tuż obok dzieci, a także zachwycić je swoimi barwnymi skrzydłami. To wycieczka, którą najmłodsi zapamiętają na lata! Dlatego też, jeżeli jesteś wychowawcą lub opiekunem całej grupy dzieci, konieczni rozważ odwiedziny w motylarni w ramach wycieczki grupowej.

Sesje edukacyjne w motylarni
To, dlaczego warto odwiedzić motylarnię z dziećmi w ramach wycieczki grupowej, to także możliwość przeprowadzenia sesji edukacyjnej dla najmłodszych. Nasi przyjaźni, pozytywnie nastawieni przewodnicy z przyjemnością podzielą się najskrytszymi tajemnicami, która kryje za sobą świat motyli. Dzieci dowiedzą się, jak zbudowane są te owady, jak przebiega proces ich rozwoju, a także czym różnią się od siebie poszczególne gatunki. Jeśli zatem chcesz dostarczyć podopiecznym niesamowitych doznań koniecznie zorganizuj wycieczkę grupową do motylarni we Władysławowie. Dzięki temu, zostaniesz zapamiętany na lata zarówno przez dzieci, jak i ich rodziców jako kreatywny i wspaniały wychowawca!