Jaka jest największa motylarnia w Polsce?
Jeżeli poszukujesz ciekawych obiektów nad morzem, z pewnością słyszałeś o motylarni. Jest to jedna z najciekawszych atrakcji nad Bałtykiem, którą warto odwiedzić. Szczególnie z rodziną i dziećmi! To, co jednak może interesować odwiedzających, to następująca kwestia: jaka jest największa motylarnia w Polsce? Zapoznaj się z poniższym tekstem i dowiedz się, gdzie znajduje się największy tego typu obiekt w Polsce!

Jaka jest największa motylarnia w Polsce?
Od lat, największą motylarnią w Polsce jest motylarnia we Władysławowie. To właśnie w tym obiekcie znajdziesz najwięcej najciekawszych gatunków motyli, które swobodnie latają po całym terenie motylarni. Nie ma się jednak czego obawiać- są to owady wyjątkowo przyjaźnie nastawione do ludzi. Mogą przelecieć tuż obok Ciebie, a nawet… usiąść Ci na ramieniu. To właśnie sprawia, że szczególnie najmłodsi są zachwyceni tą nietuzinkową atrakcją nad morzem.

Wycieczki grupowe do motylarni
Choć tak naprawdę najczęściej odwiedzają nas całe rodziny z dziećmi i znajomymi, warto wiedzieć o motylarni także to, że jest to świetne miejsce do zorganizowania wycieczki szkolnej lub kolonijnej. Grupowe bilety są tańsze, niż te standardowe, a w ramach wycieczki nasi przewodnicy mogą przeprowadzić prawdziwą sesję edukacyjną z cyklu życia motyli. Dzieci mogą się wówczas dowiedzieć wszystkiego o tym, jak motyle powstają i jak nabierają samodzielności. W jaki sposób się żywią i czym wyróżniają się poszczególne gatunki tych tropikalnych owadów. Odwiedź zatem motylarnię wraz ze swoimi podopiecznymi i przeżyj wyjątkową przygodę!

Co znajdziesz w motylarni oprócz motyli?
Warto dodać, że motylarnia to nie tylko motyle- to także cały ekosystem przygotowany do tego, aby motylom żyło się u nas jak najlepiej. W związku z tym, po przekroczeniu progu motylarni poczujesz się jak w prawdziwej, tropikalnej dżungli. Egzotyczne rośliny i wysoka temperatura sprawią, że poczujesz się jak w wilgotnym lesie równikowym! Odwiedź zatem motylarnię, wykonaj dowolną ilość zdjęć i filmów, a następnie podziel się wrażeniami z rodziną i znajomymi.