Kiedy najlepiej przyjść do motylarni?
Wiele z osób, które są zainteresowane naszym obiektem, zastanawia się- kiedy przyjść do motylarni? I warto chwilę się nad tym pochylić, abyś wiedział, kiedy najlepiej odwiedzić tę jedną z najciekawszych atrakcji nad morzem. Sprawdź zatem poniżej, jakie pory będą dla Ciebie najbardziej korzystne, abyś mógł spędzić ten czas naprawdę wyjątkowo!

Kiedy najlepiej przyjść do motylarni?
Tak naprawdę, do motylarni najlepiej przyjść w słoneczne poranki- to właśnie wtedy motyle będą najbardziej aktywne. W tych porach latają po całym obiekcie, radośnie trzepocząc skrzydłami. Jeżeli zatem chcesz zobaczyć najciekawsze gatunki motyli w pełnej krasie- nie pozostaje Ci nic innego, jak odwiedzić nasz obiekt w letni, gorący poranek! W deszczowe dni bowiem, motyle z reguły leniwie odpoczywają na gałęziach i liściach roślin. To samo dotyczy godzin popołudniowych- po całodniowych lotach motyle odpoczywają, nabierając sił do dalszych wojaży.

Czym jest motylarnia i dlaczego warto ją odwiedzić?
Skoro już wiesz, kiedy najlepiej odwiedzić motylarnię, pomówmy chwilę o tym, czym jest ten ciekawy obiekt na mapie Władysławowa. Motylarnia to wolnostojący namiot, w środku którego prowadzona jest żywa wystawa motyli. To oznacza, że setki gatunków tych egzotycznych owadów może przelecieć tuż obok Ciebie, a nawet… usiąść Ci na ramieniu lub torbie. Jednak bez obaw- motyle są całkowicie niegroźne dla ludzi.

Co możesz zobaczyć w motylarni oprócz motyli?
Warto dodać, że oprócz motyli, w motylarni możesz odnaleźć wiele innych atrakcji. Już sam fakt tego, że motylarnia została przygotowana jako ekosystem dla motyli, sprawia, że w środku poczujesz się jak w prawdziwej, amazońskiej dżungli. Tropikalna roślinność, wysoka temperatura, a także cały cykl życia owada do prześledzenia w ramach edukacyjnej wycieczki- to wszystko możesz znaleźć u nas! Zabierz zatem całą rodzinę, znajomych, a także smartfon- w motylarni możesz robić dowolną ilość zdjęć, a następnie podzielić się nimi ze znajomymi czy w mediach społecznościowych.