Motylarnia Władysławowo –wstąp do motylej krainy w pobliżu dzielnicy Cetniewo!

Jeżeli przebywasz w Cetniewie,spędź tegoroczne lato na przeżyciu niezapomnianej przygody. Motylarnia we Władysławowe otworzy przed Tobą świat egzotycznych motyli oraz tropikalnych roślin, których nie musisz już szukać daleko za granicą. Wkrocz między barwne Morpho Peleides czy nieśmiałe i skryte Kallimy Inachus. Zastanawiasz się, jakie atrakcje czekają Ciebie oraz Twoich bliskich w tym magicznym miejscu?

Atrakcje Cetniewomotylarnia Władysławowo rozrywką dla całej rodziny!

Żywe, swobodnie latające motyle otoczą Cię już na progu motylarni we Władysławowie, dzięki czemu od razu poczujesz się jak w bajce. Atrakcja nieopodal Cetniewa zachwyci całą rodzinę, szczególnie najmłodszych, którzy bez wątpienia zatracą się w tym czarującym miejscu z uśmiechem na ustach. Wizyta w motylarni zapewni odwiedzającym fantastyczny wizualny pokaz najpiękniejszych motyli z wielu zakątków świata, a profesjonalni przewodnicy zdradzą sekrety tych interesujących stworzeń. Daj się porwać w wir tańca motylich skrzydeł!

Największa motylarnia w Polsce niespotykaną atrakcją dla dzieci i dorosłych.

Jako że motylarnia to obiekt zadaszony, przy planowaniu wizyty nie musisz martwić się o pogodę. Tropikalne rośliny pozwolą Tobie oraz Twoim bliskim poczuć się jak w raju, tylko czekającym, aż odkryjesz jego niepowtarzalne piękno. To wspaniałe miejsce może stanowić tło dla sesji zdjęciowych, które znajdują się w ofercie motylarni. Istnieje również możliwość organizacji wycieczek grupowych, co idealnie sprawi się w ramach wypadu nauczyciela z podopiecznymi. Wielobarwne motyle zachwycą dzieci, przelatując im nad głowami czy siadając na ramionach, zaś przewodnicy zadbają o zaspokojenie ich głodu wiedzy. Wizyta w motylarni we Władysławowie dostarczy niezapomnianych wrażeń, wiedzy i pamiątek, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie. Czarująca atrakcja blisko Cetniewa zarówno dla całej rodziny, grupy uczniów, jak i w ramach indywidualnego wypadu czeka tuż za rogiem!