Reda, atrakcje dla rodziny – wystawa żywych motyli w motylarni Władysławowo.

W poszukiwaniu raju na ziemi nie musisz już organizować wielkich wycieczek za granicę. Wystarczy, że spędzasz lato w Redzie, skąd od niezapomnianej przygody dzieli Cię zaledwie parę kroków. Zapraszamy do motylarni we Władysławowie – rozrywki cieszącej się w Polsce coraz większą popularnością! Zabierz całą rodzinę lub wybierz się na indywidualną wycieczkę do naszej małej magicznej krainy, oferującej scenerię jak ze snów. Daj się otoczyć chmarą żywych motyli z całego świata oraz bujną, tropikalną roślinnością, a zapewniamy, że zapomnisz o bożym świecie. Największa motylarnia w Polsce stanowi wspaniałą atrakcję dla rodziny przebywającej w Redzie.

Reda zapewnia moc atrakcji dzięki znajdującej się nieopodal motylarni Władysławowo.

Motylarnia we Władysławowie to znakomita atrakcja dla dzieci, dlatego też doskonale nada się w ramach wycieczki szkolnej czy kolonijnej. Oprócz niezapomnianych widoków i kontaktu z egzotycznymi motylami, goście będą mogli dowiedzieć się o naszych kolorowych owadach interesujących ciekawostek, którymi z przyjemnością podzielą się wykwalifikowani do tego przewodnicy. Zabierz ze sobą aparat, a wspomnienie wizyty w motylarni zachowasz nie tylko w sercu, ale i na zdjęciach. Chciałbyś uwiecznić w tym fantastycznym miejscu najważniejsze chwile swojego życia? Motylarnia we Władysławowie oferuje również wynajem miejsca na profesjonalne sesje zdjęciowe, idealne dla nowożeńców czy modeli pragnących zasłynąć oryginalnością!

Wypady z bliskimi, wycieczki edukacyjne i sesje fotograficzne – co oferuje największa motylarnia w Polsce?

Motylarnie znajdują się w namiotach zapewniających warunki do życia egzotycznym roślinom i zwierzętom, dzięki czemu goście motylarni we Władysławowie mają okazję ujrzeć na własne oczy oszałamiającą scenerię niczym z filmów i książek. Z tego też względu nie musisz martwić się w Redzie o odpowiednią pogodę. Widok największych i najpiękniejszych motyli uraduje Cię nawet w najbardziej pochmurny dzień! Wizyta w tym olśniewającym miejscu to atrakcja dla całej rodziny, szczególnie zaś spodoba się dzieciom. Żywe motyle trzepoczące swoimi delikatnymi skrzydłami tuż przed twarzą, siadające na ramionach czy nawet na głowie wprawią najmłodszych w prawdziwy zachwyt.