Sesje edukacyjne w motylarni Władysławowo. Poznaj szczegóły!
Motylarnia Władysławowo jest jedną z najciekawszych atrakcji nad polskim morzem. Każdego roku przyciąga dziesiątki tysięcy turystów zarówno z Polski, jak i Europy, a nawet świata. Mało kto jednak wie, że oprócz standardowej wizyty w motylarni, można w niej odbyć także prawdziwą sesję edukacyjną! A czym jest taka sesja edukacyjna i dlaczego warto jej doświadczyć? Przeczytaj nasz poniższy wpis i jak tylko motylarnia zostanie otwarta w kolejnym sezonie, odwiedź nasz obiekt właśnie w ramach sesji edukacyjnej!

Czym jest sesja edukacyjna w motylarni we Władysławowie?
Sesja edukacyjna w motylarni we Władysławowie to nic innego, jak przeprowadzana przez naszych doświadczonych i przyjaźnie nastawionych przewodników rozmowa na temat motyli. W ramach sesji edukacyjnej, nasi przewodniczy opowiedzą Ci najciekawsze informacje o tych cudownych stworzeniach. Dowiesz się, jak zbudowane są motyle. Poznasz ich codzienne zwyczaje, a także to, czym się żywią. Zrozumiesz, dlaczego niektóre motyle posiadają zupełnie odmienną budowę, niż inne, a także uświadomisz sobie, jak bardzo zróżnicowany i barwny jest świat tych cudownych stworzeń. Ponadto, dowiesz się wszystkiego o najciekawszych sekretach ze świata motyli- to ciekawostki, których nie usłyszysz nigdzie indziej! Nie wahaj się zatem i odwiedź nasz obiekt w ramach sesji edukacyjnej i dowiedz się najciekawszych aspektów z życia tych najcudowniejszych owadów na świecie!     

Kiedy można odwiedzić motylarnię we Władysławowie i odbyć sesję edukacyjną?
Tak naprawdę, sesję edukacyjną w motylarni Władysławowo można odbyć za każdym razem, kiedy motylarnia jest otwarta. Aby być na bieżąco, śledź naszą stronę internetową i systematycznie sprawdzaj, kiedy nasz obiekt zostanie otwarty w nadchodzącym sezonie. Z reguły, otwarcie następuje w okolicach czerwca, a następnie możesz odwiedzić motylarnię do połowy września. Każdorazowo przed przybyciem sprawdź jednak, czy już jesteśmy otwarci! Zapraszamy zatem od odwiedzin i przeżycia niesamowitych wrażeń w motylarni i poznania najciekawszych informacji o życiu motyli w ramach sesji edukacyjnej.