Skąd sprowadzane są motyle do motylarni we Władysławowie?
Z pewnością słyszałeś o motylarni Władysławowo- to jedna z najciekawszych atrakcji nad polskim morzem. Zachwyca ona nie tylko egzotycznymi motylami, które mogą przelecieć tuż obok Ciebie, ale i barwną roślinnością, która znajduje się w środku. Jednak to zawsze te przepiękne owady znajdują się w centrum zainteresowania wszystkich tych, którzy odwiedzają motylarnię. Wielu jednak zadaje sobie następujące- skąd pochodzą te wszystkie, przepiękne gatunki motyli, które znajdziemy w motylarni? Przecież nie można ich spotkać naturalnie w Polsce, ani nawet w Europie. Żyją one przecież w zupełnie innych warunkach atmosferycznych- temperatury, jak i wilgotności powietrza. Jeśli jesteś jedną z osób, które zadają sobie tego typu pytania- zostań z nami chwilę dłużej! Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Skąd sprowadzane są motyle w motylarni we Władysławowie?
Tak naprawdę, motyle do motylarni we Władysławowie sprowadzane są z aż pięciu kontynentów: Azji, Afryki, Australii oraz obu Ameryk- Północnej oraz Południowej. To właśnie tam, w najbardziej egzotycznych zakątkach świata, na co dzień żyją te przepiękne stworzenia. Dzięki obiektowi takiemu jak motylarnia we Władysławowie, może je wszystkie zobaczyć na żywo- nad polskim morzem. Przyjdź do nas i sprawdź, jak wyglądają w rzeczywistości!

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić nasz obiekt?
Oprócz samych motyli, które są sprowadzane z niemal wszystkich kontynentów świata, warto odwiedzić motylarnię jeszcze z jednego powodu. Otóż sama motylarnia przypomina prawdziwą, tropikalną dżunglę. W środku znajdziemy egzotyczną roślinność, która stanowi naturalny ekosystem dla motyli. Przyjdź do nas od czerwca, do września i przekonaj się na własne oczy!