Stegna atrakcjeWładysławowo zaprasza do motylarni nad morzem!

Pragniesz wakacyjnych atrakcji odmiennych od typowych spacerów brzegiem plaży? A może brzydka pogoda pokrzyżowała Ci pierwotne plany? Rozrywką, której możesz szukać, jest motylarnia we Władysławowie! Jeżeli spędzasz wakacje nad morzem i poszukujesz atrakcji w Stegnie, Władysławowo zaprasza Cię do odwiedzenia motylarni nad morzem, gdzie wstąpisz między żywe, swobodnie latające motyle. Oszałamiająca rozrywka dla każdego, kto spragniony jest wrażeń nie z tego świata!

Atrakcja dla rodzin Stegna. Co znajduje się w ofercie motylarni Władysławowo?

Motylarnia we Władysławowie to niezapomniana atrakcja dla rodzin, dzieci, grup wycieczkowych czy par przebywających w Stegnie. Przepiękne, osiągające imponujące rozmiary motyle latają wewnątrz namiotu na tle tropikalnej roślinności, nieograniczane przez terraria czy gabloty. Mogą usiąść gościom na ramionach lub nawet na głowie, delikatnie machając skrzydłami. Nie zapomnij zabrać aparatu, bowiem jest to widok wart uwiecznienia nie tylko w pamięci! Motylarnia oferuje także możliwość wynajęcia obiektu w ramach sesji fotograficznych, jeżeli tylko zapragniesz przeżyć te magiczne chwile w spokojniejszych warunkach. Zdjęcia wykonane w tej rajskiej dżungli na zawsze będą przypominać Ci o wycieczce do zapierającej dech w piesiach motylarni we Władysławowie!

Nauka o wspaniałych okazach motyli ze wszystkich stron świata. Motylarnia nad morzem to nieszablonowa atrakcja dla dzieci i wycieczek szkolnych.

Nasi wykwalifikowani przewodnicy oprowadzą Cię po motylarni i opowiedzą o jej fantastycznych mieszkańcach. Ujrzysz cykl życia motyla od gąsienicy do uskrzydlonej piękności, dowiesz się o ich zwyczajach żywieniowych, spotkasz gatunki osiągające rozpiętość skrzydeł do nawet 30 centymetrów i wiele, wiele więcej. Motylarnia we Władysławowie zawiera wspaniałą ofertę dla grup, w szczególności jest to więc świetna atrakcja dla dzieci w ramach szkolnej wycieczki. Nie zwlekaj więc i już dziś daj się zaprosić do tego raju na ziemi!