Zwiedzanie nad morzem – jak spędzić urlop, wyjeżdżając z Poznania? Motylarnia Władysławowo zaprasza rodziny z dziećmi!

Zastanawiasz się nad wakacyjnymi atrakcjami w nadmorskich miejscowościach? Poszukujesz ciekawych rozrywek, kiedy spędzasz urlop w Poznaniu? Motylarnia Władysławowo może być właśnie odpowiedzią, której szukasz! Dzięki temu niezwykłemu miejscu umilisz wycieczkę dla całej swojej rodziny. Wybierz się nad Morze Bałtyckie, by odwiedzić największą motylarnię w Polsce!

Z pewnością każdy chciałby umilić sobie przerwę od pracy i codziennych obowiązków. Co powiesz na zwiedzanie nad morzem? Dzięki motylarni Władysławowo czeka Cię tam fantastyczna rozrywka. Obejrzysz egzotyczne motyle i tropikalną roślinność, wspólnie tworzące dżunglowy krajobraz. Poczujesz się niczym w kolorowej bajce dla dzieci, a wspomnienia z tej wyprawy z pewnością zapadną Ci w pamięci. Przyjedź i przekonaj się sam!

Co do zaoferowania ma nasza nadmorska motylarnia? Poznań – spędź czas wolny w nietuzinkowy sposób! Zwiedzanie nad morzem.

Interesuje Cię zwiedzanie nad morzem, a wyruszasz z Poznania? Motylarnia Władysławowo zaprasza Cię z całą rodziną na niezapomnianą przygodę wśród kolorowych owadów ze wszystkich stron świata. Nasza motylarnia mieści najpiękniejsze okazy motyli i ciem, które naturalnie występują w egzotycznych zakątkach Azji, Ameryki Południowej czy Afryki. Bądź świadkiem ich cyklu życiowego, obserwując poczwarki, kokony i już dorosłe, kolorowe owady. Gwarantujemy, że będzie to przeżycie nie z tej ziemi!

Nasze motyle nie są zamknięte w gablotach, lecz fruwają odwiedzającym nad głowami. Jeśli będziesz mieć szczęście, na Twoim ramieniu może spocząć ogromny Morpho peleides czy czarująca ćma księżycowa – Argema mimosae. Motyle żyją, pożywiają się i odpoczywają wśród ludzi, a tropikalna roślinność, jaką hodujemy w motylarni Władysławowo, pomaga utrzymać odpowiednie warunki środowiskowe dla tych delikatnych stworzeń.

Odwiedzając największą motylarnię w Polsce, poczujesz się jak na wakacjach w prawdziwej dżungli. Co możemy Ci zaoferować oprócz wspaniałego pokazu wizualnego? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Atrakcje dla dzieci – zabawa i nauka w jednym. Oferta edukacyjna motylarni Władysławowo.

Nasza motylarnia to świetna rozrywka dla każdego. Szczególnie jednak cieszy się popularnością wśród dzieci, które zachwycają się wielobarwnymi motylami i ćmami, latającymi swobodnie po całym obiekcie. Jedną z najciekawszych rozrywek, jaką ma do zaoferowania motylarnia Władysławowo, są sesje edukacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych przewodników. Grupy wycieczkowe mogą zwiedzać motylarnię w towarzystwie eksperta, który z przyjemnością przedstawi gościom najbardziej intrygujące fakty z życia naszych okazów.

Motylarnia Władysławowo to zatem znakomite miejsce na zorganizowanie wycieczki szkolnej dla dzieci w każdym wieku. Nie jest przecież tajemnicą, że nauka poprzez zabawę przynosi fantastyczne skutki! Zorganizuj swoim uczniom czy podopiecznym wyprawę do naszej motylarni, a zobaczysz, jak świetną jest ona atrakcją dla dzieci. Sesje edukacyjne w towarzystwie przewodników to zabawa dla osób w każdym wieku, dlatego nie zapomnij zabrać ze sobą przyjaciół!

Wakacje, których nie zapomnisz! Atrakcje dla rodziny.

Motylarnia Władysławowo to największy tego typu obiekt w Polsce. Przyciąga nad Morze Bałtyckie turystów ze wszystkich stron, pokazując, że morskie atrakcje w czasie urlopu nie muszą corocznie wyglądać tak samo. Czy znudziły Ci się kąpiele na plaży, spacery deptakiem albo nieładna pogoda pokrzyżowała Ci plany spokojnego odpoczynku nad morzem? W takim czy innym przypadku, warto zainteresować się tą niesamowicie atrakcyjną i popularną rozrywką, jaką jest wyprawa do motylarni.

Jest to atrakcja dla rodziny, grupy przyjaciół, par czy też indywidualistów, którzy w samotności pragną zwiedzić motylarnię, obejrzeć egzotyczne owady ze wszystkich stron świata oraz nauczyć się czegoś nowego. Zabierz przyjaciół, dzieci, ukochaną osobę – albo odwiedź nas sam! Bez względu na wszystko, gwarantujemy Ci niezapomnianą zabawę przez cały czas, jaki spędzisz w motylarni Władysławowo.

Planujesz zwiedzanie nad morzem?Zatem nasz obiekt świetnie wkomponuje się w inne wybrane przez Ciebie rozrywki! Jeżeli wyruszasz nad Bałtyk z Poznania, motylarnia zdecydowanie powinna znaleźć się wśród Twoich planów.

Wakacje Poznań motylarnia nad morzem znakomitą atrakcją. Profesjonalne sesje zdjęciowe specjalnie dla Ciebie!

Wśród turystów ze wszystkich stron zwiedzanie nad morzem corocznie cieszy się ogromną popularnością, lecz gwarantujemy, że motylarnia Władysławo bez dwóch zdań wyróżnia się na tle innych rozrywek. Dzięki prawdziwej tropikalnej roślinności i żywym, wielobarwnym owadom, poczujesz się jak na wycieczce za granicą. Tak wspaniały krajobraz stanowi fantastyczne tło dla sesji zdjęciowych!

Przybądź do nas i pochwal się znajomym z wycieczki do prawdziwego raju na ziemi. Jeżeli pragniesz, możesz nawet wynająć motylarnię, aby przeprowadzić profesjonalną sesję fotograficzną. Uwiecznij najpiękniejsze zdarzenia ze swojego życia wśród egzotycznych motyli! Atrakcja ta z pewnością przypadnie do gustu nowożeńcom.

Zapraszamy do motylarni Władysławowo, której rajski wystrój sprawi, że poczujesz się jak bohater dziecięcej opowieści. Możesz przeżyć niezapomnianą przygodę nad polskim morzem i to za bardzo przystępną cenę!